51m0n 51m0n

News Blog

Wzmacniacz lampowy Roth Audio Music Cocoon MC 4 to pierwsza pozycja w ofercie firmy. Dość młodej zresztą firmy, bo Roth Audio powstało w 2007 roku. Zdecydowanie jednak nie należy postrzegać tego faktu jako wady. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym jak MC 4 gra w połączeniu z głośnikami OLi 20, to zapraszam do przeczytania recenzji.

Steve Jobs powiedział kiedyś, że wszyscy kochają muzykę. To właśnie z tego powodu iPod i iTunes odniosły tak spektakularny sukces. Coś jest w tym stwierdzeniu. Tych z Was, którzy od domowego systemu audio wymagają czegoś więcej, zapraszam do obejrzenia recenzji Bowers & Wilkins Zeppelin Mini. Wszystkich pozostałych również zapraszam do oglądania - z naszej wideorecenzji dowiecie się czy i jeśli tak, to dlaczego, warto zainwestować w to akurat urządzenie.

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło się Wam skasować przez przypadek plik, który później okazał się bardzo potrzebny, to pewnie znacie uczucie frustracji jakie towarzyszy tego typu sytuacji. Wszyscy wiemy, że lepiej zapobiegać niż potem kombinować. Jednak kiedy zapobieganie nie dało rezultatu, zostaje nam tylko jedna alternatywa - program pokroju Disk Drill.

Waga łazienkowa z Wi-Fi? Zapewne spytacie po co Wam tego typu wynalazek. Jest to chyba naturalne i pierwsze skojarzenie, jakie nasuwa się każdemu, kto po raz pierwszy usłyszy o Withings - wadze łazienkowej, która bezprzewodowo może się połączyć z iPhonem. Jak jednak przekonaliśmy się na własnej skórze, tego typu gadżet skutecznie zachęca do kontrolowania swojej wagi. To z kolei przekłada się na lepsze rezultaty w dbaniu o własną sylwetkę.

Inteligo wprowadziło nowe narzędzia autoryzacji. Do karty kodów jednorazowych, popularnie zwanych „zdrapkami”, dołączono hasła sms oraz Token Inteligo w telefonie komórkowym. Specjalna wersja została także wydana dla osób korzystających z iOS. Wszystkie narzędzia są dostępne zarówno dla nowych, jaki i obecnych klientów banku.

Jak zapowiadaliśmy jakiś czas temu rozpoczyna się nowa edycja konkursu MyApple „Bądź czujny”. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Już na początku przyszłego tygodnia zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu „Bądź czujny”. Wszystkim, którzy pamiętają poprzednią edycję możemy gwarantować, że ta będzie równie pasjonująca. Zachęcamy do wspólnej zabawy.